eesti русский english  
   
 

Oleme professionaalne ehitus meeskond. Meil on üle 15 aasta töökogemust ehitusprojektidel erineva keerukusega, erinevatel etappidel ning erinevates rollides- nii ehitustöölisena kui ka tööjuhatajana.

Jõudsime lõpuks otsuseni asutada oma ehitusfirma ja tegeleda sellega, mis on meie jaoks kõige mõnusam, mida me oskame ja millesse usume. Nimelt karkassmajade ehitusega.

Lähtudes oma kogemustest tulime järeldusele, et maja ehitamine on kõige meeldivam ja lihtsam siis, kui kogu projekti viivad läbi samad inimesed. Nii ehitustöid kui ka projektijuhtimist.

Tänapäeval on üsna levinud olukord, kus maja ehitamisega tegeleb väga suur kogus juhatajaid ja ehitusbrigaade ja nende seis võib erinevatel põhjustel ka muuta, ja tulemused ei ole siis iga kord head.

Seeda mõjutavad mõjuvad ehitajad ja juhatajad, kellel napivad oskused või on lihtsalt liiga palju teha, valed ja madala kvaliteediga materjalid, tööde teostamise järjekorra rikkumine, inimeste rotatsioon jne.

Just selle pärast pöördudes meie poole võid olla kindel, et sinu maja ehitamine on kontrolli all ning leiad ehitusplatsil alati nii ehijaja kui ka juhataja kes on algusest lõpuni samad inimesed kes oskavad ka su küsimustele korrektselt vastata.

Sellest et saada lisa informatsioon, mist teid huvitab, palun täitke allolev vorm ja me võtame teiega võimalikult kiiresti ühendust!

 

 

Kontaktisik*
telefon*
E-mail*
esitage küsimus
 
 
tel. +372 51 926 876 ( rus., est., eng. ), +372 56 622 810 ( rus. ), email: granthon@online.ee Design by Bazil-Art ©
  Яндекс.Метрика